Strona główna Mapa strony

Promocje

Promocja


promocja


* Zamów u nas co najmniej 300 odbitek naraz, a wysyłkę otrzymasz gratis.
Wystarczy, że podczas składania zamównia dopiszesz: "promocja" w uwagach. System automatycznie
wyliczy cenę wraz z wysyłką, kwota zostanie pomniejszona przy wystawianiu paragonu.

 

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 
 
  Promocja z kuponem**
„10 odbitek gratis”
 
regulamin
 
  1. Kupony promocyjne, z wyłączeniem przypadku opisanego w punkcie 4, wręczane są uznaniowo przez pracowników firmy Inter Foto ( Kodak na Starówce ).
  2. Klient dostarczając pliki cyfrowe do wywołania i zwracając kupon promocyjny jednorazowo otrzymuje do 10 szt. odbitek gratis.
  3. Opłata parkingowa zwracana jest za 1 godz. parkowania
  4. Każdy klient dokonujący przy okazji realizacji kuponu zakupów towarów lub usług na kwotę ponad 80 zł ( po odjęciu sumy wynikającej z udzielonego rabatu ) otrzymuje nowy kupon promocyjny.
  5. Klienci korzystający z usług drogą internetową otrzymują kupony wirtualne na skrzynkę pocztową. Otrzymywanie i realizacja kuponów opiera się na tych samych zasadach jak powyżej.
  6. Rekompensata opłaty parkingowej następuje po zwrocie posiadanego kuponu lub podaniu nr kuponu wirtualnego w celu usunięcia z listy i realizowana jest w formie rabatu przy zakupie na kwotę min. 30,-zł.
  7. Przy realizacji kuponu wirtualnego należy podać numer otrzymany wraz z kuponem na elektroniczną skrzynkę pocztową i adres tej skrzynki.
  8. Realizacja następuje na okaziciela.

        ** przy realizacji przez internet należy złożyć osobne zamówienie na wybrane 10 szt. zdjęć formatu 10x15 wpisując

            w uwagach dane zawarte w pkt. 7. regulaminu

 

 

 

Inter-Foto - usługi fotograficzne - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, wywoływanie zdjęć, odbitki, wideofilmowanie

Obsługujemy między innymi miasta:

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Lublin, Bielsko-Biała, Zakopane, Kielce, Opole, Toruń, Rzeszów, Bydgoszcz, Gdynia, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Sandomierz, Tarnobrzeg, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Stalowa Wola.

Realizacja: www.frogsoft.pl