Strona główna Mapa strony
O Nas

O Nas

    Firma Inter Foto MIX S.C. oferuje Państwu między innymi usługi fotograficzne zarówno w fotografii reportażowej, studyjnej, w obróbce cyfrowej, reprodukcjach, zdjęciach do legitymacji oraz usługach dla zawodowców i amatorów. W ofercie naszej firmy mamy dla Państwa także wideofilmowanie.

   Wykorzystujemy sprzęt oraz materiały najwyższej jakości. Odbitki z nośników cyfrowych i tradycyjnych wykonujemy z zastosowaniem najnowszych osiągnięć technologicznych. Przy fotografii reportażowej używamy aparatów zarówno cyfrowych jak i tradycyjnych firmy NIKON, która jest liderem światowego rynku fotograficznego, zaś nasze studio oświetlają lampy uznanej marki ELFO.

    Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, firm i instytucji. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dlatego wiemy, że jeśli zamawiacie państwo u nas wywoływanie własnych zdjęć albo obsługę fotograficzną ważnego wydarzenia w życiu to powierzacie nam Państwo nie tylko wykonanie rejestracji zdarzeń, ale też swoje wspomnienia zatrzymane w fotografii i na kadrach filmu dokumentującego najważniejsze chwile.

    Zdjęcia w naszym zakładzie wykonywane są pod pełną kontrolą laboranta, każde zdjęcie jest dopracowywane pod względem kolorystyki i jasności. Pracujemy na papierze zarówno błyszczącym jak i matowym
Świadczymy również usługi w zakresie obróbki ręcznej materiałów czarno białych.

Inter-Foto - usługi fotograficzne - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, wywoływanie zdjęć, odbitki, wideofilmowanie

Obsługujemy między innymi miasta:

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Lublin, Bielsko-Biała, Zakopane, Kielce, Opole, Toruń, Rzeszów, Bydgoszcz, Gdynia, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Sandomierz, Tarnobrzeg, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Stalowa Wola.

Realizacja: www.frogsoft.pl