Strona główna Mapa strony
Fotografia ślubna i Film

Fotografia ślubna i Film

Galerie:


Muzyka ucichnie, wspomnienia wygasną, a z dnia ślubu pozostanie: miłość, obrączki i fotografie. Zadbaj o wspomnienia.


 Pakiet Pełny - Fotografia ślubna.

Obejmuje on obsługę w dniu ślubu pozostaje do dyspozycji Pary Młodej od przygotowań po oczepiny. W skład tego pakietu wchodzi również sesja plenerowa wykonywana w innym terminie.

119 wybranych zdjęć jest retuszowanych i dopracowywanych pod względem kolorystyki i jasności, pozostałe około 800 jest wywoływane z plików RAW - dopracowane kolory oraz jasność. Całość oddana na pamięci USB lub płycie DVD - 3 komplety z indywidualnym projektem okładki. Oprócz tego do dyspozycji Państwa Młodych oddana zostaje galeria internetowa.

Cena pakietu 3500 zł.

 

Pakiet Podstawowy - Zdjęcia Ślubne

 

Obejmuje on obsługę od ceremonii w kościele lub USC do maksymalnie 3 godzin wesela lub bankietu.

60 wybranych zdjęć jest retuszowanych i dopracowywanych pod względem kolorystyki i jasności, pozostałe około 300 jest wywoływane z plików RAW - dopracowane kolory oraz jasność. Całość oddana na pamięci USB lub płycie DVD - 3 komplety z indywidualnym projektem okładki.

 

Cena pakietu 2500 zł.

 

Sesja narzeczeńska

to zdjęcia wykonywane jeszcze przed ślubem najczęściej jest to sesja plenerowa. Klient otrzymuje 20 wyretuszowanych i dopracowanych odbitek. Oraz wszystkie wykonane zdjęcia na pamięci USB lub płycie DVD.

Cena 800 zł.

 

Dodatkowo do każdego pakietu polecam album

wykonany ze skóry galanteryjnej, z wklejonymi odbitkami formatu 15x23 cm, do wyboru trzy rodzaje papieru: błyszczący, matowy oraz satyna.

Album główny:

Format albumu 28x31 cm

40 stron

20 zdjęć

250 zł

60 stron

59 zdjęć

300 zł

100 stron

99 zdjęć

400 zł

120 stron

119 zdjęć

450 zł

Albumy dodatkowe na przykład jako prezent dla rodziców, odbitki 20x13 cm:

Format albumu 25x25 cm

60 stron

59 zdjęć

280 zł

100 stron

97 zdjęć

350 zł

 

Zamówienie fotografa krok po kroku:

Pierwszym krokiem jest dokonanie wstępnej rezerwacji terminu, zwykle jest to 7-14 dni. W tym czasie wszystkie inne zapytania na ten sam termin są wstrzymywane.

Następnie umawiamy się na spotkanie, na którym możecie Państwo obejrzeć przykładowe prace, zapoznać się z wzornikami albumów, oraz poznać mnie Waszego fotografa.

Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku. Na tym samym spotkaniu ustalamy większość szczegółów dotyczących ślubu, plan dnia, styl w jakim mają być wykonane zdjęcia i wszystkie najważniejsze aspekty.

Na około tydzień przed ślubem kontaktujemy się raz jeszcze żeby zapiąć plan na ostatni guzik.

Dzień ślubu – według ustalonego planu.

Po weselu umawiamy się na plener, najlepiej jeśli jest to dzień roboczy, jeśli w wybrany dzień nie uda się wykonać sesji umawiamy się na kolejny termin.

Po jakimś czasie otrzymujecie Państwo link do galerii internetowej gdzie znajdują się zdjęcia po selekcji dokonanej przeze mnie. Z tego zestawu sami Państwo wybieracie fotografie, które mają zostać poddane dokładnej obróbce.

Ostatni etap to odebranie gotowych zdjęć i rozliczenie zlecenia.

Zapraszam do kontaktu

 

 


Inter-Foto - usługi fotograficzne - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, wywoływanie zdjęć, odbitki, wideofilmowanie

Obsługujemy między innymi miasta:

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Lublin, Bielsko-Biała, Zakopane, Kielce, Opole, Toruń, Rzeszów, Bydgoszcz, Gdynia, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Sandomierz, Tarnobrzeg, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Stalowa Wola.

Realizacja: www.frogsoft.pl